Miluju daně a podnikání ♥
Jsem daňový poradce, pracuji převážně formou online, což mi umožňuje konzultovat se svými klienty kdykoliv a odkudkoliv.

Učím své klienty orientovat se v podnikatelském daňovém prostředí.
Seznamuji podnikatele s informacemi z oblastí daní, pojistného, vedení evidence jejich činnosti a jiných zákonných povinností spojených s oblastí podnikání.

Začínající podnikatele učím dělat první kroky a usnadňuji a zjednodušuji jim tak jejich cestu.

Mám proto vždy šťastné a spokojené klienty 😊

Kdo jsem?

Jsem daňový poradce 
Miluju daně a podnikání ♥
a dokážu se o těchto tématech bavit se zaujetím a nadšením a nevnímat čas.

K podnikání se snažím někdy ostatní popostrčit, byť jen náznakem či zmínkou, pokud vidím ve svém okolí někoho, kdo je v něčem výjimečný a zároveň se v dosavadní práci necítí lehce, radostně a šťastně.

Dělám v životě vždy to, co mě baví

Sama podnikám v oboru, který mě naplňuje a baví, již řadu let a neustále se snažím jít vpřed, dosahovat cílů, plnit si svá přání, něco budovat nebo se něčemu novému učit. Stagnace, pasivita, laxní přístup, nuda či stereotyp do mého světa nepatří.

Dělám v životě vždy to, co mě baví, potřebuji to cítit jako vášeň, jako stav flow a propojení se skutečností, že se tím i úspěšně živím, znamená pro mě velké životní uspokojení i životní poslání.

 

A co to tedy je, co mě baví?

Dnes radím a pomáhám podnikatelům:

  • jak začít podnikat,
  • jaké kroky jsou nezbytné v počátcích založení firmy,
  • jak se mají orientovat v podnikatelském daňovém prostředí,
  • jak si uspořádat vlastní evidenci podnikání,
  • a jakým dalším daňovým povinnostem na jejich podnikatelské cestě je třeba čelit, aby je nemile nepřekvapily a byli na ně připraveni – neboť štěstí přeje připraveným.

 

Vím, že začátky jsou vždy těžké

Začátky jsou vždycky těžké a často je počáteční cesta pro začínajícího podnikatele až frustrující a demotivující.

Často jsem od klientů slýchávala:
„Ovládám svou profesi, chci jít svou vlastní cestou, ale jak se mám vyznat v prostředí práva, účetnictví a daní? Informací je na netu hodně a které jsou ty aktuální? Kterými se mám řídit zrovna já?”

Dříve ke mně podnikatelé (nejen ti začínající) přicházeli konzultovat často až po desítkách hodin strávených čtením článků a vyhledáváním informací a až poté se objevili rozčarovaní na mé konzultaci s otázkou:
„Opravdu je to tak složité? Nemohu jen prostě dělat to, co mě baví?“

Nebo naopak se stávalo, že se podnikatel vrhl bezhlavě do svého podnikání, aniž by si zjistil své povinnosti s tím spojené a na společnou konzultaci dorazil opět rozčarován - tentokrát ze zaslaných výzev či sankcí ze strany příslušných institucí, neboť neznalost zákonů nikoho neomlouvá.

Ctím a respektuji...

Ctím profesionalitu a pracovitost a vážím si lidí, kteří sami vezmou život do svých rukou a své zkušenosti a znalosti přetaví ve vlastní podnikání, neboť vydat se na cestu samostatného podnikání vyžaduje kus statečnosti a odpovědnosti a často je to cesta plná dobrodružství, překážek a nástrah, cesta džunglí zákonů a povinností.

Co klientům nabízím?

Svým klientům, podnikatelům, nabízím proto řešení v jednom balíčku.

Ukazuji jim podnikatelské prostředí ve všech jeho účetních i daňových souvislostech – z hlediska daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, sociálního a zdravotního pojištění i vedení evidence jejich podnikatelské činnosti.

Klienti ode mě dostávají ucelený přehled nezbytných informací i všech jejich povinností na jednom místě.

Daňové poradenství

Zaregistrujte se na poradenství online či telefonicky

E-book zdarma

Začínáte podnikat jako fyzická osoba? Stáhněte si e-book zdarma

Koupit e-book

Podnikáte jako fyzická osoba a chcete to mít co nejjednodušší?